Uzun süredir havalandırılmayan kapalı bir alanda, genellikle baş ağrısı, halsizlik ve her zaman uyuma isteği oluşur. Doktorlar bu duruma sürekli yorgunluk sendromu diyorlar ve en azından yatmadan önce pencereleri açıp odayı havalandırmayı tavsiye ediyorlar. Bu duruma yol açan oksijen eksikliğidir (dairede havalandırma eksikliği) .

Sonuçta, yüksek nem insan sağlığına zararlıdır. % 60 nem oranına sahip havuzlar, sağlık, dinlenme ve spor yeridir. Aksi takdirde, yüksek nemin “kurbanları” insanlar ve binanın kendisi olabilir.

Spor salonundaki sağlıklı bir mikro iklim, doğrudan havalandırmaya bağlıdır. Spor salonlarında insanlar terler ve ısı yayar, karbondioksit seviyeleri yükselir ve zararlı dumanlar birikir.

Bir restoran işletmesi, yemek servisi işletmesi veya eğlence merkezini sahibi misiniz? O zaman bu bilgi tam size göre. Herhangi bir restoran, kafe veya barın başarısı, şeflerin profesyonelliğine ve kurumun atmosferine bağlıdır.

Herhangi bir sektör için en değerli kaynak insandır. İş hayatında başarı için basit bir kural vardır: Personel verimlimliğini artırmak istiyorsanız, çalışanlarınıza rahat bir ortam yaratın!
Ofis havalandırması, rahat ve verimli çalışma koşulları yaratmada en öncelikli ve etkili yöntem olduğunu unutmayın.

Okul binaları, farklı boyutlarda ve işlevsel amaçlara sahip odalardan oluşur: sınıflar, spor salonu, yemek odası, eğitim laboratuvarları, bilgisayar sınıfları vb. Her odanın hava değişimi ve havalandırma için kendi gereksinimleri vardır.