PRANA TURKEY BAYİLİK ŞARTLARI

Tanışma: İnternet sitemizi ve ürünlerimizi inceleyin deneyin. Markanın genel konseptinin size uygunluğunu araştırın.

Destek: Şube açılışının akabinde, marka yetkilileri şubeyi sık sık ziyaret eder, kalite kontrolleri yapar ve gerekli ciro artışının sağlanması için hareket planı hazırlar. Analizler bayi yetkilisi ile paylaşılır.

PRANA bayisi olmak isteyen ülke genelinde girişimcilerin aynı anda birden fazla gerekliliği yerine getirmesi gerekir. PRANA bayilik şartları şu şekilde sıralanabilir:

  • Girişimcinin en az 2 yıllık iş tecrübesinin bulunması
  • Girişimcinin en az lise tercihen lisans mezunu bulması
  • Girişimcinin 25 yaşını doldurmuş; erkek ise askerliğini tamamlamış olması
  • Girişimcinin PRANA şirket değerlerini benimsemesi
  • Girişimcinin çözüm odaklı olması ve esnek mesai saatlerine uyması
  • Gerekli yatırım bütçesine sahip olunması, gerekli miktarda banka teminat mektubu sunulması
  • Gerekli yasal izinlerin alınması
  • PRANA Bayi Başvuru Formunun doldurulması
  • İşlek bir lokasyon seçilmesi

PRANA bayilik şartları arasında bayilik ücreti ile ilgili net bir bilgi verilmiyor. Bayiliğin açılacağı lokasyona ve lokasyonun karlılık ölçümlerine göre bayilik ücretlerinin değişebileceği biliniyor. 

PRANA bayilik başvurusu yapan ve bayilik alması onaylanan girişimciler eğitime tabi tutuluyor. Yüksek hizmet kalitesinin devamlılığı için PRANA markasının en çok önem verdiği destekler arasında yer alan eğitim desteği; bayilik için çalışacak personellere de sağlanıyor.  

PRANA bayisi olmak isteyen yatırımcılar personel seçimini de kendileri yapıyor ve eğitim sürecinde markadan destek alabiliyorlar. PRANA bayiliklerinde işlerin aksamaması için lokasyon ihtiyaçlarına göre çalışan sayısı değişiklik gösterebiliyor. 

PRANA’dan Bayilik Almanın Avantajları

Markanın bilinirliğinin yanı sıra hizmet çeşitliliği becerisine  sahip, girişimcilik ruhu olan, müşteri portföyünü genişletmek için çaba harcayan, güler yüzlü hizmet veren, hizmet takibinde iyi olan, bilgisayar ve Office programlarını kullanabilen, marka gereksinimlerini karşılayan ve çalışma azmi olan girişimciler PRANA bayilikleri başvurusu yapabilirler. 

PRANA bayilikleri açılacakları lokasyon özelinde yatırımların kısa sürede geri dönmesini sağlıyor. Siz de PRANA bayilik şartları özelinde gereksinimleri karşılıyor ve uzun mesai saatlerine hazırlıklı olacağınızı düşünüyorsanız karlı bir yatırım yapmak için PRANA bayiliği için başvuru yapabilirsiniz. 

Hızla büyüyen sektörde yerinizi almak ve bizimle çalışmak isterseniz, lütfen aşağıdaki formda gerekli yerleri doldurun en kısa sürede sizinle görüşelim.